باسمه­ تعالی

 

اطلاعیه ثبت نام  پذیرفته شدگان صرفاً براساس سوابق تحصيلي سراسري بهمن ماه سال 1400 دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی

 

با حمد و سپاس‌ به‌ درگاه‌ خداوند متعال‌ و با آرزوي موفقيت براي كليه داوطلبان عزيزي‌ كه‌ در مرحله پذيرش صرفاً براساس سوابق تحصيلي سراسري بهمن ماه سال‌ 1400 پذيرفته‌ شده‌اند، بدين‌وسيله توجه پذيرفته‌شدگان نهايي را به مطالب ذيل معطوف مي‌دارد.

 

مراجعه حضوری و تحویل اصل مدارک کلیه دانشجویان نیمسال دوم از چهارشنبه  1400/10/22   لغایت دوشنبه 1400/10/27

    به آدرس : اصفهان، سپاهان شهر، خیابان قائم جنوبی، دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی انجام می ­گردد.

 

مدارک مورد نیاز:

  1. اصل‌ مدرك ديپلم‌ متوسطه‌ و يا گواهي‌ موقت‌ پايان‌ تحصيلات‌ متوسطه‌ و دو برگ فتوکپي از آن
  2. درخواست تاييديه تحصيلي ديپلم از سامانه «دریافت تاییدیه تحصیلی وزارت آموزش و پرورش» به آدرس: emt.medu.ir و ارائه رسید (کد پیگیری) آن به دانشگاه محل قبولی.
  3. اصل‌ شناسنامه‌ و دو برگ‌ فتوكپي‌ از تمام‌ صفحات‌ آن‌.
  4.  اصل کارت ملي و دو برگ فتوکپي از پشت و روي آن
  5. چهار قطعه‌ عكس‌ 4×3 تمام‌ رخ‌ تهيه‌ شده‌ در سال‌ جاري‌.
  6. مدركي‌ كه‌ وضعيت‌ نظام‌ وظيفه‌ برادران را در سال 1400 مشخص ‌كند. پذيرفته‌شدگان مرد لازم است با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظيفه‌ عمومي»‌ مندرج‌ در صفحه 9 دفترچه‌ راهنماي‌ ثبت‌نام و انتخاب رشته مرحله پذيرش صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي بهمن ماه  سراسري سال 1400 واجد شرايط لازم بوده و گواهي مربوط به دانشگاه محل قبولي ارائه دهند. (ثبت درخواست معافیت تحصیلی در سامانه خدمات الکترونیک انتظامی epolice.ir)

باسمه تعالی

پيرو اطلاعيه‌ مورخ 14/09/1400 اين سازمان در خصوص پذيرش دانشجو در كدرشته محلهاي اعلام شده از سوي دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي در مرحله پذيرش صرفاً براساس سوابق تحصيلي سراسري بهمن ماه سال 1400 بدين وسيله ضمن اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي كدرشته‌هاي محل‌هاي مرحله مذكور، توجه متقاضیان را به موارد ذيل جلب مي‌نماید:

همه متقاضياني که اسامي آنان به عنوان پذيرفته‌شده نهايي اين مرحله اعلام گرديده، لازم است براي اطلاع از زمان دقيق ثبت‌نام و مدارک مورد نياز (مطابق مدارک اعلام شده در اطلاعيه مورخ 03/07/1400 مربوط به اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان آزمون سراسري سال 1400) مندرج در درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان، از روز چهارشنبه مورخ 1400/10/22 به درگاه اطلاع‌رساني دانشگاه و يا موسسه آموزش عالي محل قبولي خود مراجعه نمايند. 

یادآوریهای مهم:

1-همه پذيرفته‌شدگان مي‌بايست حداكثر تا تاريخ 1400/06/31 داراي مدرك ديپلم نظام‌ قديم آموزش متوسطه، پيش‌دانشگاهي نظام آموزشي سالي واحدي يا ترمي واحدي، ديپلم نظام آموزشي جديد (نظام آموزشي 3-3-6) و يا مدرك كارداني (فوق‌ ديپلم) باشند. در غير اينصورت مجاز به ثبت‌نام نخواهند بود.

2- همه پذيرفته‌شدگان مي‌بايست در زمان مقرر نسبت به ثبت‌نام خويش اقدام نمايند. عدم ثبت‌نام در زمان مقرر به منزله انصراف قطعي از تحصيل آنان تلقي خواهد شد. 

3- پذيرفته‌شدگانی كه قبلاً در يكي از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي در رديف پذيرفته شدگان نهايي قرار گرفته‌اند، مطابق ضوابط قبولي قبلي آنان لغو گرديده و مي‌بايست منحصراً در رشته قبولي جديد به تحصيل بپردازند. ضمناً اين دسته از متقاضیان لازم نيست از محل قبولي قبلي خود انصراف دهند، بلكه با آنان همانند دانشجوي انتقالي رفتار خواهد شد و توسط موسسه محل قبولي مندرج در اين اطلاعيه، مدارك ثبت‌نامي افراد از محل قبولي قبلي آنان درخواست مي‌شود. 

4- پذيرفته‌شدگان مرد لازم است با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظيفه‌ عمومي»‌ مندرج‌ در صفحه 9 دفترچه‌ راهنماي‌ ثبت‌نام و انتخاب رشته مرحله پذيرش صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي بهمن ماه  سراسري سال 1400 واجد شرايط لازم بوده و گواهي مربوط به دانشگاه محل قبولي ارائه دهند.

5- نظر به اينكه در دستورالعمل ثبت‌نامي ارسالي به تمامی دانشگاه‌ها و موسسات پذيرنده دانشجو در آزمون سراسري سال 1400 ابلاغ گرديده است تا از پذيرفته‌شدگاني كه داراي مغايرت معدل (معدل مندرج در مدرك تحصيلي آنان كمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ارسالي از طرف متقاضیان به اين سازمان باشد) مي‌باشند، صرفاً ثبت‌نام موقت و مشروط بعمل آيد، لذا ضرورت دارد اين‌دسته از پذيرفته‌شدگان به دانشگاه محل قبولي خود مراجعه نموده و مدارك لازم را به آنجا ارائه نمايند تا ثبت‌نام موقت از آنان بعمل آمده و بررسي لازم در مدارك و مستندات ارائه شده صورت گيرد. متقاضیانی كه داراي مغايرت معدل مي‌باشند مي‌بايست وضعيت نهايي خود را تا پايان اسفند ماه سال جاری از دانشگاه محل قبولي پيگيري نموده و از مراجعه به اين سازمان جداً خودداري نمايند.

6- در هر مرحله‌ از پذيرش (ثبت‌نام‌، پذيرش دانشجو و يا هنگام‌ تحصيل‌)، چنانچه‌ مشخص‌ شود كه‌ متقاضی حقايق‌ را كتمان‌ نموده‌ و يا اطلاعات غلطي ارائه و واجد شرايط نمي‌باشد، قبولي‌ وي‌ لغو و طبق‌ مقررات‌ با ایشان‌ رفتار خواهد شد.

7- ضمناً متقاضيان در صورت لزوم مي‌توانند سئوال يا سئوالات خود را با بخش پاسخگويي اينترنتي سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی https://request.sanjesh.org و يا در روزها و ساعات اداري با شماره تلفن 42163-021  مطرح نمایند.