اطلاعیه وام شهریه

باسمه تعالی

 

 

دانشجویانی که متقاضی وام شهریه وزارت علوم صندوق رفاه در نیمسال دوم  97-98 می باشند می توانند از تاریخ 10/11/1397 الی 18/11/1397 به واحد امور دانشجویی (صندوق رفاه – آقای ایمانی) مراجعه نمایند.

کاردانی و کارشناسی : 5,000,000  ریال

کارشناسی ارشد:  11,500,000 ریال

دکتری : 25,000,000  ریال

 

باتوجه به سیاست های جدید صندوق رفاه در سال تحصیلی 97- 98 دانشجویان دانشگاه های آزاد، غیرانتفاعی و علمی کاربردی جهت دریافت وام شهریه به بانک قرض الحسنه مهر ایران معرفی خواهند شد وصرفا می توانند از طریق بانک مذکور وام شهریه خود را دریافت نمایند.

دانشجویان متقاضی وام شهریه نیمسال دوم سال تحصیلی  97-98 (استفاده برای ترم بهمن) بایستی جهت ثبت نام در پورتال دانشجویی صندوق رفاه به آدرس  http://bp.swf.ir  مراجعه نمایند. (دانشجویان متقاضی وام برای اولین بار، تذکر پایین صفحه را مطالعه فرمایند.) سپس گزینه ورود به پورتال را انتخاب نموده و کدملی و کلمه عبور را وارد نمایند. کدملی به فرمت  1-123456-123 و کلمه عبور در ابتدا همان کد ملی به فرمت مذکور می باشد که بعد از ورود باید تغییر یابد.(اگر در ترم قبل از این سامانه استفاده کرده باشبد، کلمه عبور را تغییر داده اید.)

 

پس از تغییر کلمه عبور، گزینه درخواست وام فعال می شود. نوع وام درخواستی را شهریه غیرانتفاعی بانک قرض الحسنه مهر ایران تعیین و مشخصات شعبه کارپرداز بانک (استان-شهر-شعبه) را انتخاب نمایید.(افتتاح حساب دانشجو، حضور ضامن و تحویل مدارک دانشجو و ضامن در این شعه انجام می پذیرد.) پس از تیک زدن پذیرش قوانین صندوق رفاه، روی دکمه ثبت درخواست کلیک نمایید.اگر مراحل ثبت نام را کامل انجام داده باشید عبارت "درخواست وام شما در سیستم ثبت گردید، منتظر تایید و یا عدم تایید از طرف مرکز آموزشی مربوطه باشید." نمایش داده می شود.

 

درصورتی که درخواست دانشجو توسط دانشگاه و صندوق رفاه تایید گردد، پیامکی برای دانشجو ارسال می شود که همراه با ضامن به بانکی که قبلا معرفی نموده، مراجعه کند.

 

تذکر: دانشجویانی که برای اولین بار متقاضی وام شهریه می باشند، بایستی به ادرس  http://bp.swf.ir   مراجعه، گزینه تشکیل پرونده را انتخاب  وکد ملی خود را ثبت و کلید جستجو را کلیلک نمایند.پس از درج اطلاعات خواسته شده، کلید ذخیره را کلیک نموده و عبارت " درج اطلاعات با موفقیت انجام گردید، درخواست شما بعد از تایید دانشگاه ثبت نهایی می گردد." را تایید نمایند.پس از تایید اطلاعات ذخیره شده توسط کارشناس دانشگاه، مراحل ذکر شده بالا را انجام دهند.

 

 

                                                                                                                                                                                                                                           صندوق رفاه دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی